ZKO Kyjov Boršov | Akce

Vítá vás ...
ZKO Kyjov Boršov

Plán akcí 2020


Vzhledem k epidemiologické situaci a na základě usnesení vlády z 12.10., uzavíráme dočasně kurzy - školku pro štěňátka a kurz dorostu. Prosím sledujte stránky, zatím toto rozhodnutí trvá do 3.11. 

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.


 Kyjovský škrpál ZRUŠEN - Vážení přátelé, zájemci o tuto AKCI, bohužel vzhledem k epidemiologické situaci jsme nuceni tento závod zrušit. Doufám, že situace v ČR se brzo zlepší a my se na Vás budeme těšit v příštím roce v plném zdraví. Je nám to líto, přesto v tuto chvíli je třeba dát přednost jiným prioritám. Držte se!

28.10. ZRUŠENO!!!!!!!!!!!!!! Tradiční závod ve sportovní kynologiii "Kyjovský škrpál". Rozhodčí K.Klementová, R.Severín, figurant Matěj Petrnek, Petr Ullmann. ZRUŠENO !!!!!!!!!

KURZY DOROSTU a ŠKOLKU PRO ŠTĚŇÁTKA budeme otevírat 13.9.2020 v 9h. Přijímání do kurzů je zastaveno, máme PLNO! Na první hodinu si nezapomeňte vzít pro kontrolu očkovací průkaz, peníze na úhradu kurzů, nějaké pamlsky, jednoduché vodítko a dobrou náladu ;-) Navšechny se těšíme. 

Kousací den pro členy MSKS se bude konat dne 12.9. 2020 od 8h na velkém place naší ZKO. Zájemci z řad členů MSKS se hlaste na email lomicaro@gmail.com. Figurovat budou M.Petrnek a L. Čejka. Sebou nezapomeňte očkovací průkaz a platný průkaz člena MSKS.

Po rozvolnění vládních opatření jsme otevřeli dne 3.5. KURZY DOROSTU a ŠKOLKU pro štěňátka. Kurzy jsou plně obsazené, další budeme otevírat na podzim 2020.

Přednostně jsme oslovili zájemce, kteří byli v kontaktu s naším cvičištěm ještě před vyhlášením nouzového stavu.

Jak bude vše 3.5.  probíhat? Do prostoru cvičiště bude moct pouze psovod a pes. Prosíme doprovod, aby zůstal mimo cvičiště a dbal bezpečnostních opatření. První setkání budete rozděleni do skupin. Každá skupina bude mít svého výcvikáře. Před každou hodinou bude vybrána úhrada "kurzovného" ve výši 150,- Kč, které odevzdáte svému výcvikáři. Kvůli bezpečné manipulaci s hotovostí, prosíme vždy o přesnou částku.

Nezapomeňte si na první hodinu vzít očkovací průkaz psa ke kontrole platného očkování!

Od 12.4. obnoven individuální výcvik pro členy klubu ZKO v neděle od 9h a středy od 16h.

Stále je možné se připojit do našeho ONLINE KURZU na fb

29.3. v 9h  Začínáme ONLINE KURZ pro zájemce o školku a dorost !!! Hlaste se do skupiny ZDE    Správce Vás v pátek, nejpozději v sobotu po obědě, přidá do této skupiny.

KURZ ONLINE jsou pouze pro TY, kteří mají řádně odevzdanou nebo zaevidovanou přihlášku do těchto kurzů u nás na cvičišti.

17.3.  Doufáme, že jste Vy všichni, co jste měli zájem o kurzy - Školku pro štěňata a Kurz dorostu, ve zdraví i Vaši blízcí. Výbor ZKO Kyjov Boršov přemýšlel, jak Vám a malým 4 nohým parťákům pomoct, aby jste už teď mohli společně fungovat a my, výcvikáři, Vám byli k "ruce".  Rozhodli jsme se otevřít psí školku online. Bohužel není v naší kapacitě to udělat jinak, než přes facebook. Tak pokud jste zaregistrováni na facebooku sledujte zde naše stránky, brzo Vám zveřejníme odkaz, kam se můžete hlásit jako členi. Je to uzavřená skupina, kde budete jen Vy a naši výcvikáři, budeme spouštět společná sledování videí a věnovat se Vašim dotazům a reakcím.  Těšíme se zatím na Vás aspoň online!

16.3. Z nařízení vlády o omezení volného pohybu osob v celé ČR, jsou všechny tréninky pro členy zrušeny do odvolání!!!

!!! KURZY BUDOU POSUNUTY - TERMÍN BUDE ZVEŘEJNĚN HNED, JAK TO BUDE MOŽNÉ!!!

Vzhledem k aktuální situaci v ČR a výskytu/šíření koronaviru, výbor ZKO KYjov Boršov přijal nařízení vlády CR a posunul termín začátku

kurzů dorostu a školky pro štěňata na neurčito. Sledujte prosím naše stránky, budeme Vás o termínu informovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám i Vašim blízkým pevné zdraví.

!!!!!! Změna !!!! 15.3.  NEzačínáme kurzy dorostu a školku pro štěňátka. Pokud máte o tyto kurzy zájem, je třeba kontaktovat výcvikáře, který má na starosti přijímání přihlášek, jak na kurz dorostu, tak do školky pro štěňátka. Máme omezený limit účastníků. Po naplnění tohoto limitu se není možné na tyto kurzy již přihlašovat. Cena za kurz dorostu i školku je jednotná 1500,- Kč.

Kontaktní osoby :

kurzy dorostu : výcvikář Petr RYBA mob.č. 732 532 459

školka pro štěňátka : výcvikářka Olga ULLMANNOVÁ mob.č. 732 344 951


květen Zkoušky NZŘ i MZŘ


28.10. Tradiční závod ve sportovní kynologii "Kyjovský škrpál"


27.12. Tradiční vánoční pochod okolím Kyjova pro členy a jejich blízké


akce budeme průběžně doplňovat...
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X